دانلود بازی Staff! – Job Game | Real Life Simulator برای Android

دانلود بازی Staff! – Job Game | Real Life Simulator برای Android

آخرین ورژن بازی : v1.1.9 + MOD

آیا می توانیم بیش از یک زندگی واقعی داشته باشیم؟ ما فقط یک فرصت برای زندگی در این دنیای شگفت انگیز اما سخت داریم. آیا باید کمتر مراقب باشیم و بیشتر ریسک کنیم، یا برعکس، باید همیشه محتاطانه رفتار کنیم تا کمتر آسیب ببینیم؟ این سوال سختی است، نه؟ اما بیایید تصور کنیم که یک فرصت طلایی برای تجربه چندین باره زندگی خود داریم – به عبارت دیگر ، تا آنجا که ممکن است چیزهای بیشتری را امتحان کنیم تا...

نفرات بازی : یک نفره / زبان : انگلیسی / رده سنی : +12 / توسعه دهنده : SayGames
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ / ژانر : شبیه سازی

تریلر بازی

گالری تصاویر

توضیحات بازی

آیا می توانیم بیش از یک زندگی واقعی داشته باشیم؟

ما فقط یک فرصت برای زندگی در این دنیای شگفت انگیز اما سخت داریم. آیا باید کمتر مراقب باشیم و بیشتر ریسک کنیم، یا برعکس، باید همیشه محتاطانه رفتار کنیم تا کمتر آسیب ببینیم؟ این سوال سختی است، نه؟

اما بیایید تصور کنیم که یک فرصت طلایی برای تجربه چندین باره زندگی خود داریم – به عبارت دیگر ، تا آنجا که ممکن است چیزهای بیشتری را امتحان کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آوریم.

به نظر فکر خوبی میاد! آیا شما آماده هستید که این فرصت را به دست بیاورید و واقعیت شخصی خود را تغییر دهید؟ Staff! – Job Game | Real Life Simulator می تواند به شما کمک کند. این یک روش جالب و غیرمعمول برای ایجاد نسخه مجازی زندگی واقعی خود به شما می دهد: خوب بخورید، خوب بخوابید، سخت کار کنید، خانه بخرید و مطمئناً یک حیوان خانگی نگه داری کنید!

و فراموش نکنید که پریز اتاق خواب را درست کنید! بنابراین می بینید، همه چیز در شبیه ساز زندگی ما به شما و تنها شما بستگی دارد!

 

سیستم مورد نیاز

Android 5.0 and up
OS

سیستم پیشنهادی

Android 5.0 and up
OS

دانلود بازی

گزارش خرابی لینک های دانلود

گزارش لینک خراب

برچسب ها

دیدگاه ها

۰
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
مرز بی نهایت بازی
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x